Suir – Võimas looduslik antioksüdant!

Mis on antioksüdandid?

Antioksüdant on aine, mis aitab vältida teatud tüüpi kahjulikke reaktsioone kehas, mida nimetatakse oksüdatsiooniks. Need reaktsioonid võivad tekitada vabu radikaale, mis on osakesed, mis võivad kehale kahju teha. Vabad radikaalid  tekivad meie rakkude normaalses töös. Kuid kui neid on liiga palju, võivad nad põhjustada midagi, mida nimetatakse oksüdatiivseks stressiks. See stress võib kahjustada meie rakke, nende DNA-d ja valke.

Antioksüdanid aitavad kaitsta meie keha rakke kahjustuste eest. Nad teevad seda, neutraliseerides teised osakesed, mida nimetatakse vabadeks radikaalideks. Need vabad radikaalid võivad rakkudele ja kudedele kahju teha. Mõned antioksüdandid aitavad  kehal parandada või vältida kahju, mida vabad radikaalid on tekitanud.

Ained, mis omavad antioksüdantset toimet, näiteks A, C ja E vitamiinid ning mineraalid nagu seleen ja tsink, aitavad kontrollida ja vähendada vabade radikaalide hulka.Tervislikus organismis on vabade radikaalide ja antioksüdantide vahel tasakaal. Kui see tasakaal on häiritud, võivad vabad radikaalid muutuda kahjulikuks.  

Antioksüdandid toimivad nagu "püüdjad", neutraliseerides vabu radikaale, annetades neile puuduvaid elektrone või lõhustades neid, mis takistab ahelreaktsiooni, mis võib kahjustada rakkude membraane, DNA-d ja muid raku olulisi komponente. See kaitseb rakke ja kudesid oksüdatiivse stressi eest, mis on seotud paljude haiguste, sealhulgas südamehaiguste, teatud tüüpi vähkide ja enneaegse vananemisega.

Terviseprobleemid, mida antioksüdandid aitavad leevendada:

 • Südamehaigused: antioksüdandid aitavad vähendada veresoonte põletikku ja kaitsevad LDL-kolesterooli oksüdeerumise eest, mis on südamehaiguste riskifaktor.
 • Mõned vähitüübid: antioksüdantide tarbimine võib aidata vähendada teatud tüüpi vähiriski, kuna nad võitlevad rakkude kahjustuste vastu, mis võivad viia vähirakkude tekkeni.
 • Vananemisprotsess: antioksüdandid aitavad võidelda vabade radikaalidega, mis on seotud naha enneaegse vananemisega.
 • Põletikulised seisundid: antioksüdandid võivad aidata vähendada põletikku, mis on seotud erinevate haigustega nagu artriit.
 • Silmahaigused
 • Diabeet: antioksüdandid võivad aidata parandada insuliinitundlikkust ja vähendada kroonilise põletiku taset, mis on oluline diabeediga seotud komplikatsioonide ennetamisel.
 • Hingamisteede haigused: antioksüdandid võivad aidata vähendada kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse  ja astma sümptomeid, kaitstes hingamisteid põletiku ja oksüdatiivse stressi eest.
 • Neurodegeneratiivsed haigused: antioksüdantide tarbimine võib aidata aeglustada Alzheimeri ja Parkinsoni tõve progresseerumist, kuna need seisundid on seotud oksüdatiivse stressiga.

Mis on suir?

Suir, ehk tuntud ka kui mesilaste leib, on looduslik saadus, mis saadakse mesilaste õietolmu fermentatsioonil, segades seda mesilase sülje ja õienektariga. Fermentatsiooniprotsess toimub taru kärjerakkudes piimhappebakterite abil, mille tulemusel tekib eriti kõrge toiteväärtusega funktsionaalne toode ehk suir.
omadused

Suira 6 olulist omadust antioksüdandina:

Looduslik lähenemine

Suira kapslid on spetsiaalselt formuleeritud, kapslite sisu on eeltöötluse abil muudetud paremini omastatavaks, kuna taruvaiku ja suira organism ise hästi omastada ei suuda. Kapslitesse on doseeritud sobiv kogus mugavaks tarbimiseks.

Suira kapslid

Oleme Sulle mugavaimaks tarbimiseks kokku pannud suira kapslid.

Paraja annusega hästi omastatav toidulisand.

TOP 3 Toode kategoorias Tervistooted

Suira kapsleid saad osta siit

Mida oodata suira kapslite tarbimisel?

 • Tugevama immuunsüsteemi ja naha seisundi paranemine võivad ilmneda pärast pikemaajalist ja järjepidevat tarbimist.
 • Energiataseme tõusu ja üldist enesetunde paranemist võib märgata paari nädala jooksul.
 • Suirakapslid on lihtne ja mugav viis päevase antioksüdantide vajaduse täitmiseks. 
   •  

Antioksüdandid  - hea tervise võti!

Konsulteerige ka arstiga

Oluline on märkida, et enne kasutamist peaksite konsulteerima tervishoiutöötajatega, et tagada selle sobivus oma konkreetse olukorra jaoks.

Vastunäidustused

 • Allergilised reaktsioonid: inimesed, kes on allergilised õietolmu või mesilastoodete suhtes, võivad kogeda allergilisi reaktsioone.
 • Mõju hormonaalsele tasakaalule: mõned uuringud viitavad, et teatud mesilastoodetes leiduvad ühendid võivad mõjutada hormonaalset aktiivsust, seega peaksid hormoontundlike haigustega inimesed olema ettevaatlikud.
 • Seedetrakti vaevused: mõnel juhul võivad inimesed kogeda kerget seedetrakti ebamugavust, nagu puhitus või seedehäired,