Kaks kõige olulisemat vara - mälu ja fookus

Mälu ja fookus

Elame ajastul, kus informatsioon voolab pidevalt ja meie tähelepanu on pidevas proovilepanekus. Selles keerises on mälu ja fookus kaks kõige olulisemat vara, mis aitavad meil mitte ainult ellu jääda, vaid ka õitseda.

Mälu ei ole ainult mineviku sündmuste talletaja; see on teie isikliku loo kujundaja. See võimaldab meil õppida, kasvada ja kogemustest õppida. Mälu on see, mis hoiab meie kõige kallimaid hetki elus ja võimaldab meil neid uuesti ja uuesti kogeda. See on meie tarkuse ja õppetundide allikas, mis juhib meid tulevikus.

Fookus on jõud, mis suunab meie energia, otsused ja tegevused. See on see, mis aitab meil keskenduda olulisele, filtreerides välja kõrvalise müra. Tänu fookusele saame saavutada oma eesmärgid ja unistused, olles täielikult pühendunud hetkele ja ülesandele. See on võti, mis avab uksed produktiivsusele ja loovusele.

Igapäevaelus on mälu ja fookus hädavajalikud. Nad aitavad meil tööl olla efektiivsemad, õpingutes edukamad ja isiklikus elus täisväärtuslikumad. Need on vahendid, mis aitavad meil navigeerida keerulistes olukordades, teha informeeritud otsuseid ja hoida meie suhteid tugevana. Mälu ja fookus ei ole lihtsalt vaimsed võimed, need on sillad, mis ühendavad meid meie eesmärkide ja unistustega.

Halva mälu ja fookuse tunnused:

 • Unustamine: sage unustamine, nagu olulised sündmused, kohtumised või tähtajad, võib olla märk mäluprobleemidest.
 • Raskused uue info meeldejätmisel: probleemid uue teabe, nagu nimede, numbrite või juhiste meeldejätmisega.
 • Raskused juhiste järgimisel: raskused juhiste mõistmisel või meelde jätmisel, mis võib viia vigade või pooleliolevate ülesanneteni.
 • Keskendumisraskused: võimetus püsida keskendunud ühele ülesandele pikema aja vältel või kergesti häiritud olemine.
 • Segadus: sage segadusse sattumine, isegi tuttavates olukordades või rutiinsete ülesannete täitmisel.
 • Otsuste tegemise raskused: probleemid otsuste langetamisel või valikute tegemisel, eriti kui see nõuab mõtlemist või analüüsi.
 • Vaimse tegevuse aeglustumine: mõtlemise, arutlemise või probleemide lahendamise kiirus on vähenenud.
 • Asjade kadumine: regulaarselt asjade, nagu võtmete või rahakoti kaotamine.
 • Kõne- või keeleprobleemid: raskused sobivate sõnade leidmisel või lausete moodustamisel.
 • Korduvad küsimused või jututeemad: sama informatsiooni korduv küsimine või samade teemade üle rääkimine, unustades, et see on juba arutatud.
 • Ülekoormatuse tunne: pidevalt ülekoormatuna tundmine töökohustuste osas, isegi kui töömaht pole suurenenud.
 • Motivatsiooni puudumine: huvi kadumine igapäevaste tegevuste või hobide vastu.

Mis on mesilaspiim?

Seda nimetatakse ka Royal Jelly´ks ehk kuninglikuks želeeks või mesilasema toitepiimaks. 

Mesilaspiim on oma olemuselt korjemesilase näärmete sekretsioon mida kasutatakse vastsete ja täiskasvanud kuningannade ehk mesilasemade toitmiseks

Mesilasema toitepiim on hapukasmagusa maitsega. On kindlaks tehtud, et toitepiimas on üle 20 aminohappe, millest 10 on asendamatud, ja hulk B-grupi vitamiine (B1, B2, B3, B6, B8 ja B12). C, D ja E), rikkalikult nukleiinhappeid, asendamatuid rasvhappeid ja ensüümi.

Royal jelly on väga laialdase toimespektriga inimesele – eelkõige on tõestust leidnud RJ omadused hormonaalsüsteemi toetajana, ajutegevuse tugevdaja, põletikuvastaste omaduste tõttu, energia ja libiido tõstmisel

omadused

Mesilaspiima 9 head omadust mälu parandamisel ja fookuse tõstmisel:

Looduslik lähenemine

Mesilaspiima kapslid on spetsiaalselt formuleeritud, kapslite sisu on eeltöötluse abil muudetud paremini omastatavaks, kuna mesilaspiima organism ise hästi omastada ei suuda. Kapslitesse on doseeritud sobiv kogus mugavaks tarbimiseks.

Mesilaspiima kapslid

Sulle mugavaimaks tarbimiseks - mesilaspiima kapslid.

Paraja annusega hästi omastatav toidulisand.

TOP 3 Toode kategoorias Tervistooted

Mesilaspiima kapsleid saad osta siit

Mida oodata mesilaspiima kapslite tarbimisel?

 • Mesilaspiima kapslite regulaarsel tarbimisel võite märgata mälu ja fookuse paranemist juba mõne nädala jooksul
 • Märgatav kognitiivse energiataseme tõus pärast royal jelly regulaarset tarbimist mõne nädala jooksul. See avaldub suurema ärksuse, parema fookuse ja vähenenud mentaalse väsimusena
 • Närvisüsteem ja emotsionaalne stabiilsus tervikuna võivad oluliselt paraneda 3 kuu jooksul.
 •  
  •  

Mesilasemapiim - hea mälu ja fookuse võti - teaduslikult tõestatud

Teadusartiklid, mis kinnitavad mesilaspiima toimet ajutegevuse toetamisel:

Kõrvaltoimed:

 • Allergilised reaktsioonid: mõned inimesed võivad olla allergilised mesilaspiima suhtes, mis võib põhjustada allergilisi sümptomeid nagu nahalööve, sügelus, turse või hingamisraskused. Kui teil on teadaolevalt õietolmuallergia, peaksite olema ettevaatlik mesilaspiima tarbimisel.
 • Seedehäired: mõned inimesed võivad kogeda seedehäireid, nagu kõhulahtisus või kõhukinnisus, kui nad tarbivad suures koguses mesilaspiima.