Kas koged enne menstruatsiooni ebameeldivad sümptomeid nagu

ärrituvus, peavalud, akne, rindade valulikkus, vedelikupeetus ning ebatavalised isud?

Sellised ilmingud tulenevad peamiselt hormoonide taskaalutusest, ehk kõrgest östrogeeni- ja madalast progesteroonitasemest

Hormoonid
korda 

Mesilasema toitepiim parandab reproduktiivset tervist, neuroloogilisi haigusi ja tal on mitmeid bioloogilisi omadusi - antibakteriaalne, põletikuvastane, hüpotensiivne, östrogeenne ja antioksüdantne toime. Need omadused on tõestanud, et need aitavad hormoonide tasakaalutuse all kannatavaid naisi! 

Neutraalselt võimas, teaduslikult tõestatud

Mesilaspiima kapslid on looduslik mittehormonaalne viis toetamaks neid  keerukaid perioode. 2012. aastal Jaapanis läbi viidud kliinilises uuringus leidsid teadlased veenvaid tõendeid, et 1000 milligrammi mesilaspiima võtmine päevas 2 kuu jooksul oli tõhus hormoonalse taskaalutuse vähendamiseks. 

Laialdase

toimespektriga

Eelkõige on tõestust leidnud mesilaspiima omadused hormonaalsüsteemi toetajana, ajutegevuse tugevdaja, põletikuvastaste omaduste tõttu, energia ja libiido tõstmisel

Telli siit

Traditsiooniline Hiina meditsiin on kasutanud mesilasema toitepiima aastatuhandeid, et taastada elujõudu, stimuleerida libiidot ja pikendada eluiga.

Seda nimetatakse ka Royal Jelly’ iks ehk kuninglikuks želeeks või mesilasema toitepiimaks. 

 

Naised on läbi aegade kasutanud Royal Jelly't toidulisandina selle kõrge toitainesisalduse, hormonaalse ja reproduktiivse tervise toetamise tõttu.

Mesilaspiim on oma olemuselt korjemesilase näärmete sekretsioon mida kasutatakse vastsete ja täiskasvanud kuningannade ehk mesilasemade toitmiseks.

Kuuridena kahe kuu kaupa, vajadusel jätkata.

Manustada tuleb 15 minutit enne sööki keele alla, mitte alla neelata, lasta iseseisvalt lahustuda, mitte vett peale juua.

Kuuri tuleks toetada rohkema vee joomisega ning vähem tarbida põletikku tekitavaid toite. Jälgi, et Sul poleks magneesiumipuudust, ning tarbi seda lisaks koos vitamiin B6-ga.

Mesilaspiima ja selle sisuga tooteid ei tohiks kasutada, kui Sul on mesilaspiima talumatus.

Konsulteerige ka arstiga

Oluline on märkida, et enne kasutamist peaksite konsulteerima tervishoiutöötajatega, et tagada selle sobivus oma konkreetse olukorra jaoks.