Looduslik lahendus pärmseenele

Kuidas taruvaik aitab vabaneda pärmseenest

Mis on pärmseen ehk kandidoos?

Pärmseen, tuntud ka kui kandidoos, on naha ja limaskestade infektsioon, mida põhjustab pärmilaadsete seente, enamasti Candida albicans'i liigne kasv. Candida on pärmseen, mis esineb tavaliselt väikestes kogustes naha ja limaskestade mikroflooras koos teiste mikroorganismidega, aidates säilitada keha keskkonna tasakaalu. Kuid teatud tingimustel võib Candida liigne kasv põhjustada infektsiooni, mis väljendub erinevate sümptomite kaudu.

Pärmseen võib esineda mitmesugustes kehapiirkondades. Pärmseene, mida tavaliselt põhjustab Candida albicans'i tüüpi pärmseen, peamised sümptomid on järgmised:

 • Suuõõnes (suulimaskestadel) – tuntud kui suulimaskesta kandidoos või soor. Selle sümptomiteks on valge katt keelel, igemetel ja põskede siseküljel, samuti valu ja punetus.
 • Nahavoltides – näiteks kaenlaalustes, kubeme piirkonnas, rindade all ja sõrmede või varvaste vahel. Need piirkonnad on tihti niisked ja soojad, mis loob soodsa keskkonna pärmseene kasvuks. Sümptomiteks on sügelus, punetus ja naha koorumine.
 • Suguelunditel – naistel tupes ja meestel peenisel. Naistel tuntakse seda kui tupeseen ja sümptomiteks on sügelus, valulikkus, punetus ja kohupiimataoline tupevoolus. Meestel võib esineda punetust, sügelust ja valulikkust peenisel.
 • Küünte all ja ümbruses – küünte seenhaigused võivad põhjustada küünte paksenemist, värvimuutust ja haprust.
 • Seedetraktis – võib põhjustada seedetrakti kandidoosi, mille sümptomiteks on seedehäired, puhitus ja kõhuvalu.
 • Urinaarsüsteemis – näiteks põie või kusiti kandidoos, mille sümptomiteks on valulik urineerimine ja sage urineerimisvajadus.
 1.  
omadused

6 taruvaigu head omadust pärmseene korral:

Looduslik lähenemine pärmseene puhul 
 Kapslite sisu on eeltöötluse abil muudetud paremini omastatavaks, kuna taruvaiku tükkidena organism ise hästi omastada ei suuda. Kapslitesse on  doseeritud sobiv kogus mugavaks tarbimiseks.

Taruvaigu kapslid

Top 3 toode kategoorias toidulisandid

Paraja annusega hästi omastatav toidulisand, 30 kapslit

TOP 3 Toode kategoorias Tervistooted

Taruvaigu kapsleid saab osta siit

Mida oodata taruvaigu kapslite tarbimisel?

 • Taruvaigu kapslid aitavad kiiresti ja pidevalt leevendada pärmseente infektsiooni sümptomeid. Te võite märgata selget paranemist juba mõne päeva jooksul ja see jätkub järjepidevalt.
 • Regulaarne taruvaigu kapslite tarbimine vähendab infektsioonide sagedust ja tugevust ning aitab ennetada korduvaid episoodi.

Taruvaigu kapslite võtmine on vaevatu ja ei nõua olulisi muudatusi teie igapäevases rutiinis. See on lihtne ja mugav viis hoolitseda oma tervise eest.

Taasta kehas tasakaal!

Teadusartiklid, mis kinnitavad taruvaigu toimet pärmseene korral :

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27501739/ https://www.hindawi.com/journals/ecam/2015/287693/ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25815029/ https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0243197 Propolis - a natural remedy for Candida - Beat Candida Propolis characterization and antimicrobial activities against Staphylococcus aureus and Candida albicans: A review - PMC (nih.gov) Antifungal Activity of Propolis against Candida Species: Propolis and Antifungal Action | IntechOpen

Konsulteerige ka arstiga

Oluline on märkida, et enne kasutamist peaksite konsulteerima tervishoiutöötajatega, et tagada selle sobivus oma konkreetse olukorra jaoks.

Taruvaiku pole soovitatav tarbida neil juhtudel

 • Allergilised reaktsioonid: Mõned inimesed võivad olla taruvaigu suhtes allergilised.
 • Seedetrakti häired: taruvaik võib mõnel inimesel põhjustada seedetrakti kõrvaltoimeid, nagu kõhuärritus, kõhulahtisus või iiveldus.
 • Ravimite koostoimed: antikoagulantide ja trombotsüütidevastaste ravimitega võib taruvaik suurendada verejooksu riski. On oluline konsulteerida tervishoiuspetsialistiga, kui te võtate mingeid ravimeid.
 • Alla 18.a. ei ole soovitatav