Mesilaspiim Suir Taruvaik Õietolm
Mis see on ja kuidas saadakse Kreemjas aine, mida mesilased toodavad mesilasemade ja noormesilaste toitmiseks. Saadakse mesilasemade eritistest. Mesilaste poolt kogutud ja fermenteeritud õietolm, peamine valguallikas mesilasperele. Kleepuv aine, mida mesilased koguvad puudest ja taimedelt taru desinfitseerimiseks. Taimede tolmukatest pärit, mesilaste kogutud. Rikas valkude ja vitamiinide poolest.
Kasutamine Tugevdab immuunsüsteemi, parandab ainevahetust, toetab nahka. Tõstab meeleolu, parandab mälu ja ajutegevust, leevendab menopausi ja andropausi sümptomeid. Tugev hormonaalne tasakaalustaja Parandab seedimist, tugevdab immuunsüsteemi, energiatõstja. Parandab sportlikku sooritusvõimet, aeglustab vananemisprotsessi, säilitab nägemisteravust. Tugev maksa toetaja Kasutatakse antiseptikuna, toetab hingamisteede tervist. Tinktuuridena või otse tarbides. Leevendab seedetrakti haigusi, nagu haavandid ja gastriit, ravib nahainfektsioone ja on eriti hea erinevate põletike korral. Looduslik antibiootikum Toetab füüsilist ja vaimset võimekust, parandab verepilti. Lisage toidule või tarbige otse. Leevendab stressi, vähendab südame-veresoonkonna haiguste riski, toetab fertiilsust.
Probleemid, mille puhul aitab Hormonaalsed häired, kõrge kolesterool, nahaprobleemid, väsimus, menopausi ja andropausi sümptomid, mälu nõrgenemine. Stress, depressioon. Allergiad, seedehäired, immuunpuudulikkus, aneemia, sportliku sooritusvõime vähenemine, vananemisega seotud probleemid, nägemise halvenemine. Külmetushaigused, hingamisteede infektsioonid, nahaprobleemid, stomatiit, seedetrakti haigused (haavandid, gastriit), nahainfektsioonid ja -põletikud (ekseem, psoriaas). Väsimus, immuunpuudulikkus, maksa talitlushäired, viljatusprobleemid, stress, südame-veresoonkonna haiguste risk, fertiilsuse probleemid.
Kasutamise vorm Mesilaspiimakapslid, mesi mesilaspiimaga Suirakapslid

Taruvaigu-mee-suira-õietolmu segu MÕTS

Taruvaigu tinktuurid; taruvaigukapslid

Taruvaigu salv

Taruvaigu-mesi

Taruvaigu-mee-suira-õietolmu segu MÕTS

Õietolmu kapslid

Õietolm

Taruvaigu-mee-suira-õietolmu segu MÕTS