MEEGA KERGEMA KEHAKAALU SUUNAS

KAS TÕESTI JA KUIDAS?

Alustame kõige lihtsamast

Kaalulangetamise või kehapuhastamise puhul on esimene  ja väga kergesti teostatav moodus, mida proovida - lihtsalt soe vesi meega. Jah, kõlab isegi liiga lihtsasti

 

Soe vesi koos lusikatäite meega

Mesi on looduslik puhastaja ja immuunsuse tugevdaja, seega aitab see hommikul esimese asjana sisse võttes väljutada palju toksiine. Hetkel, kui toksiinid kehast eemaldatakse, muutub ka toitainete omastamine ja kättesaadavus paremaks.

Sooja veega segatud mesi aitab lagundada ka kehas talletunud rasvu, kiirendades metabolismi, rasvade põletamisel omakorda vabaneb energiat normaalseks elutegevuseks.  Samal ajal annab ka energilise alguse päevale. Samuti võid seda jooki ka päeva jooksul korrata, kui vajad kosutust või energialaengut. 

Lisaks aitab see kergesti valmistatav jook aitab parandada vereringet ja seedimist, vältida kõhukinnisust ja leevendada väsimust. Meevett tuleks juua kohe esimese asjana peale ärkamist. 

Soojal veel on mitu raviomadust: see vähendab väsimustunnet, parandab vereringet, hoiab ära kõhukinnisuse ning aitab südant ja seedimist. 

Täpne retsept ongi väga lihtne: lahustage üks supilusikatäis mett klaasis soojas vees ja jooge pärast ärkamist. 

Soodne ja tervislik

Lihtsad ja soodsad retseptid

Siin on mõned teised, kuid samuti lihtsad retseptid meejookide valmistamiseks, mis aitavad aktiivselt võidelda lisakilodega

Sidruni ja mee- vesi

Kaalulangetamiseks mõeldud sidrunit ja mett on kasutatud juba