Klientide arvamused

Siit leiate meie klientide mõtted peale ostu sooritamist

Tellitud mesi jõudis kiiresti minuni ja oli maitsev. 😀

Väga kiire ja abivalmis teenindus!

Aitah! Väga hea mesi.Meie peres kõigile meeldis

KÕik OK!

VÄGA HEA MESI! OSTAN IKKA!

Mesi meeldib,kas pikemal hoidmisel suhkrustub tugevamalt või mitte,ei oska veel öelda,aga esialgu on psrajalt pehme ja mugav tarbimiseks! Ja keemilist koostist ka ei tea muidugi - kas on kõrgemat temperatuuri saanud või mitte aga see on juba mesiniku südametunnistusel! Aga üldiselt olen meega rahul ja soovitan teistelegi seda mesinikku! Aitäh ja jõudu ning tervist teie perele!

Olen väga rahul kvaliteetse kodumaise tootega ja kiire ning korraliku tarnega 🙂 Aitäh teile!

Tervist, tänan Teid hea mee eest-oli tõesti selline- nn.õige Tegelikult naudin mett, mis on kindla mesiniku ja tuttavate mesilaste poolt minuni jõudnud, aga Teie mesilased on ka väga tublid- maitsev oli! Kreemjat mett eriti ei armasta- meeldib väga selline nats tahke! Aitäh!

Meeldiva maitsega ja sobivas pakendis.

Töö kiire ja eksimused parandati samuti kiirelt ning rohkemaga kui pidi:) Tooted ka väga maitsvad! Muidugi soovitan!

Kahjuks oli plastikust meepurk pakendis purunenud, kuigi mullikilega oli purgid eraldatud, aga kogu kast oli meega koos ja teised pakendid ka-ei teagi,kas pakendaja süül või Omniva tõttu

Kõik sujus väga hästi 🙂 Toode vastas ootustele. Aitäh!

Minule väga meeldis teie mesi!

väga hea mesi ainult kui saadate siis on vaja turvalisem pakkida minu purgid kõik katkised olid hea et välja ei jooksnud,,,aga muidu mesi supper

Väga hea service ja väga hea kärjemesi

Väga meeldis, et sain ühes tellimuses mitut sooduskoodi kasutada. Super ja kiidan! 🙂

Hea mesi ja mugav tellimine ,samuti lihtne kättesaamine.Aitäh.

Osa ostetust läks kingiks ja see mille ise ära sõin -maitses oivaliselt. Kuigi maitsed on erinevad, soovitan me seda, mis mulle istub.

100% naturaalne, poest ei osta ma enam kunagi, poest ei saa puhast mesilaste toodet, vaid midagi meelaadset. Siiralt soovitan.

Tellimine on mugav, ,vahest isegi liiga detailne (tellimuse vastvõtu teade, aitaks tellimuse täitmise teatest). Loteriiga saadud 5% soodustus võiks kehtida ka 4 purgi ostmisel. Tore ostmisvõimalus, edu töös !

Teie mesi on väga maitsev ja nii suured kui väikepakendid on väga head ka kinkimiseks.

valiteetne toodang, kiire tarne. Väga meeldiv oli korrektsest pakendist leida ka väike kingitus. Eriti sooviksin kiita korralikku e-poodi mille kaudu kauba tellimine on kiire ja lihtne. Soovitan !

Teenindus oli väga kiire ja sujuv. Lisaks oli kaasa pandud ka kingitus

Väga hea maitse ja konsistentsiga.

väga kiire kätte toimetamine ja maitsev mesi

Mõnus ja hea mesi, kerge oli tellida.

Teilt ostetud mesi maitses tervele perele väga,oleme suured mee tarbijad ja kindlasti tellime taas mett,samuti soovitame sõpradele.Mee kvaliteet on hea.

Kena klaasist pakend, hea magus maitse.

Korralik mesi, igati rahul!

Väga lihtne tellida ja maksta.Ja mesi saabus kohale ka väga kiiresti.Isegi mina kes interneti ja mobiiliga väga harva tellin kasutan seda võimalust kindlasti jälle kui vajadus tekib.Aitäh teile.