Hormoonid paigast ära - kas vältimatu olukord?

Enne menstruatsiooni võivad ilmneda mitmed ebameeldivad sümptomid, nagu ärrituvus, peavalud, akne, rindade valulikkus, vedelikupeetus ning ebatavalised isud. Sellised ilmingud tulenevad peamiselt kõrgest östrogeeni- ja madalast progesteroonitasemest, mida võib süvendada põletik. Kuidas leevendada menstruatsioonieelset ärrituvust, rindade valulikkust, aknet, peavalusid ja teisi ebameeldivaid sümptomeid?

Kas see on Sulle tuttav?

"Ma kardan sind viimasel ajal," ütles mu abikaasa mulle mõni kuu tagasi kartlikult.

See kõlab karmilt, kuid ausalt öeldes olen ma ka ise ennast kartnud. Viimase aasta jooksul on mul olnud hullemaid tujukõikumisi kui kogesin puberteedieas või raseduse ajal. Olen nutnud vähimagi provokatsiooni peale ja ühel hetkel isegi karjunud koduloomade peale. Võtsin juurde 8 kilo nende söömasööstutega. Ma olen turses, väsinud. Lõpuks hakkasin kahtlustama, et mu probleemid ei tulene mitte ärevusest vaid hormoonidest.

Igapäevane lahendus, et tunda end iseendana kogu kuu vältel

  • Leevenda väsimust, masendust, unetust ja ärrituvust
  • Vähenda kõhu ja jäsemete tursumist, rindade hellust ja valulikkust ning aknet
  • Tasakaalusta söögiisu muutusi, kuumahoogusi ja keskendumisraskusi

Neutraalselt võimas, teaduslikult tõestatud

Mesilaspiima kapslid on looduslik mittehormonaalne viis toetamaks neid  keerukaid perioode

2012. aastal Jaapanis läbi viidud kliinilises uuringus leidsid teadlased veenvaid tõendeid, et 1000 milligrammi mesilaspiima võtmine päevas 2 kuu jooksul oli tõhus hormoonalse taskaalutuse vähendamiseks.


Teine uuring näitas, et 2 kuud kestnud mesilaspiima tarbimine oli nii PMS-i(premenstruaalse sündroomi) kui üldise hormonaalse tasakaalutuse vähendamisel väga tõhus.

Läbi aegade on kasutanud Royal Jelly't toidulisandina selle kõrge toitainesisalduse, hormonaalse ja reproduktiivse tervise toetamise omaduste tõttu.

Numbrid on tõendiks

77%

naisi tundsid PMS-i sümptomite vähenemist 3 kuu jooksul

60%

naistel vähenes ärrituvus ja meeleolu kõikumine 3. kuul

87%

naisi soovitaks Mesilaspiima kapsleid oma sõpradele

Mesilaspiim on üks kõige väärtuslikumaid mesindustooteid

Seda nimetatakse ka Royal Jelly´ks ehk kuninglikuks želeeks või mesilasema toitepiimaks. 

Mesilaspiim on oma olemuselt korjemesilase näärmete sekretsioon mida kasutatakse vastsete ja täiskasvanud kuningannade ehk mesilasemade toitmiseks.

Naised on läbi aegade kasutanud Royal Jelly't toidulisandina selle kõrge toitainesisalduse, hormonaalse ja reproduktiivse tervise toetamise tõttu.

Royal Jelly sisaldab olulisi vitamiine ja mineraalaineid, samuti kõiki B-vitamiine, mis on tuntud stressi vähendamise ja hormonaalse tasakaalu toetamise poolest. Lisaks sellele sisaldab Royal Jelly mikrokoguseid A-, C-, D- ja E-vitamiini, mis teeb sellest looduslikult ülima supertoidu!

Royal Jelly parandab reproduktiivset tervist, neuroloogilisi haigusi ja tal on mitmeid bioloogilisi omadusi, nagu antibakteriaalne, vasodilateeriv, põletikuvastane, hüpotensiivne, östrogeenne, antihüperkolesteroleemiline ja antioksüdantne toime. Need omadused on tõestatud, et need aitavad pms-i all kannatavaid naisi! 

Kui soovid lugeda veel pikemalt vaata lisainfot SIIT

Mida oodata?

Teisel tarbimise kuuril vähenevad paljudel meeleolukõikumised ja ärrituvus. Tulemused muutuvad iga kuuriga aina paremaks. Andmed näitavad, et tulemused paranevad jätkuvalt järjepideva kasutamise korral. 

TARVITAMINE

Tarvitada tuleb täiskasvanutel mitte üle 0,3 grammi (300 mg) (2 kapslit) päevas

Kuuridena kahe kuu kaupa, vajadusel jätkata.

Manustada tuleb 15 minutit enne sööki keele alla, mitte alla neelata, lasta iseseisvalt lahustuda, mitte vett peale juua.

Kuuri tuleks toetada rohkema vee joomisega ning vähem tarbida põletikku tekitavaid toite. Jälgi, et Sul poleks magneesiumipuudust, ning tarbi seda lisaks koos vitamiin B6-ga.

Mesilaspiima ja selle sisuga tooteid ei tohiks kasutada, kui Sul on mesilaspiima talumatus