Lõbus test “Milline vanaema Sa oled?” 

Mitu lapselast Sul on?

Millega sa peamiselt Facebookis tegeled?

Mis on sinu “firmaroog”?

Pexels.com

Mille abil Sa lapselapsega suhtled?

Kui tihti Sa lapselapsi näed?

Mida sa hommikul jood?

Kas Sul loomi on?

Kui vana Sa praegu oled?

Kas Sa vahel napsu võtad?

Kas oled kaupa tellinud Internetipoodidest?

Mida sa proovid lapselapsele õpetada?

Kas poputad ja hellitad lapselast liialt?

Millega sa tegeled?

SUUR TEST - Mis tüüpi vanaema Sa oled?
TESTI TULEMUS: Sa oled "Küpsetaja vanaema"

Teie olete seda tüüpi vanaema, kes proovib laste taldrikutele alati lisaportsu pakkuda. Teie maja lõhnab alati nii, nagu miski ahjus ja olete kindel, et võidate südameid kõhu kaudu. Teie lemmikfraas on „mis ma sulle veel pakun” ja lapselapse lahkudes saab ta alati kaasa 3 purki moosi ja karbitäie kooki. Te olete üks parimaid vanaema tüüpe, pakute täis kõhtu, soojust ja headust, jätkake samas vaimus 🙂
TESTI TULEMUS: Sa oled "Moodne vanaema"

Tunned ennast internetis vabalt. Te suhtlete oma laspelapsega nagu nende sama vana sõbranna. Pigem te saate kokku kohvikus kui “vanaema juures” . Te õpetate lastelastele kuidas elus läbi lüüa ja julgustate neid igati. Samas ei jäta te ka ennast elurõõmudest ilma ja naudite oma elu. Teil on võib-olla isegi konto mõnes kohtinguportaalis ja te kasutate seda:) Juhtub ka, et lausa elate oma nutitelefoni küljes. Olete sotsiaalmeedias väga aktiivne ja postitate aktiivselt.
TESTI TULEMUS: Sa oled "Supervanaema"

Te teate, kuidas panna oma lapselapsed tundma end erilisena, õpetades neile nii mõndagi maailma kohta. Teil on lastelastega hea side, te tegelete nendega palju, vahest rohkemgi kui nende vanemad, pakkudes palju soojust, hoolivust ja armastust. Te hoolitsete, et laste kõht oleks täis, aga mitte lihtsalt saia ja moosi, vaid ka midagi tervislikumat. Proovite koos uusi asju ja teete võimalusel ka midagi sportlikku. Te olete oma lastelaste jaoks alati olemas, kui nad teid vajavad. Nad armastavad kuulata teie nõuandeid ja olla teie heade energiate lähedal.

Jaga oma tulemusi

 

Kui te soovite saada meie parimaid pakkumisi tulevikus e-meilile, siis palun sisestage oma e-meiliaadress ja vajuta “registreeru”

Please wait...

Täname registreerimast!