MesilaspiimSuirTaruvaikÕietolm
Mis see on ja kuidas saadakse?Mesilaspiim on kreemjas aine, mida mesilased toodavad mesilasemade ja noorte toitmiseks. Saadakse mesilasemade eritistest.Suir on mesilaste poolt kogutud õietolm, peamine valguallikas mesilasperele.Taruvaik on kleepuv aine, mida mesilased koguvad puudest ja taimedelt taru desinfitseerimiseks.Õietolm on taimede tolmukatest pärit, mesilaste kogutud. Rikas valkude ja vitamiinide poolest.
KasutamineTugevdab immuunsüsteemi, parandab ainevahetust, toetab nahka. Lisage toidule või kasutage nahahoolduses. Tõstab meeleolu, parandab mälu, leevendab menopausi ja andropausi sümptomeid.Parandab seedimist, tugevdab immuunsüsteemi, energiatõstja. Lisage toidule, nagu salatid, smuutid. Parandab sportlikku sooritusvõimet, aeglustab vananemisprotsessi, säilitab nägemisteravust.Kasutatakse antiseptikuna, toetab hingamisteede tervist. Tinktuuridena või otse tarbides. Leevendab seedetrakti haigusi, nagu haavandid ja gastriit, ravib nahainfektsioone ja -põletikke.Toetab füüsilist ja vaimset võimekust, parandab verepilti. Lisage toidule või tarbige otse. Leevendab stressi, vähendab südame-veresoonkonna haiguste riski, toetab fertiilsust.
Probleemid, mille puhul aitabHormonaalsed häired, kõrge kolesterool, nahaprobleemid, väsimus, menopausi ja andropausi sümptomid, mälu nõrgenemine.Allergiad, seedehäired, immuunpuudulikkus, aneemia, sportliku sooritusvõime vähenemine, vananemisega seotud probleemid, nägemise halvenemine.Külmetushaigused, hingamisteede infektsioonid, nahaprobleemid, stomatiit, seedetrakti haigused (haavandid, gastriit), nahainfektsioonid ja -põletikud (ekseem, psoriaas).Väsimus, immuunpuudulikkus, maksa talitlushäired, viljatusprobleemid, stress, südame-veresoonkonna haiguste risk, fertiilsuse probleemid.
Kasutamis vormidMesilaspiimakapslid, Mesi mesilaspiimagaSuira kapslidTaruvaigutinktuurid, Taruvaigukapslid, TaruvaigusalvÕietolmukapslid