Ära lase stressil oma elu juhtida – haara ohjad ja tee esimene samm parema sina suunas!

Stress, ärevus, depressioon

Tänapäeva kiire elutempo ja pidevate väljakutsetega maailmas on stress, ärevus ja depressioon muutunud paljude inimeste igapäevaelu osaks.

Need mõisted, kuigi laialdaselt tuntud, vajavad sügavamat mõistmist ja teadlikkust, et saaksime paremini hoolitseda oma vaimse tervise eest. Selles tutvustuses räägime, kuidas need kolm seisundit mõjutavad meie elu ja pakume teavet nende mõistmiseks ning toimetulekuks.

Stress on keha loomulik reaktsioon väljakutsetele või nõudmistele. See võib olla kasulik, aidates meil reageerida ohtudele või survestada end saavutama eesmärke. Kuid pikaajaline stress võib avaldada tõsist mõju meie vaimsele ja füüsilisele tervisele, põhjustades unetust, kõrget vererõhku, südameprobleeme ja isegi mäluhäireid.

Ärevus on tunne, mida iseloomustab mure, hirm ja ebakindlus. See on normaalne reaktsioon stressirohketele olukordadele, kuid kui ärevus muutub liigselt intensiivseks või püsivaks, võib see segada

igapäevast elu. Ärevushäired on laialt levinud, mõjutades inimesi nii füüsiliselt (näiteks kiire südametegevus, higistamine) kui ka emotsionaalselt.

Depressioon on tõsine meeleoluhäire, mis mõjutab inimese tundeid, mõtteid ja käitumist. See võib põhjustada sügavat kurbust või huvi kaotust tegevuste vastu, mis varem pakkusid rõõmu. Depressioon on enam kui lihtsalt "madalseis"; see on seisund, mis nõuab mõistmist ja professionaalset sekkumist.

Depressiooni, stressi ja  ärevuse sümptomid:

 • Pidev mure ja ärevus: tavapäratu ärevus ja muretsemine, mis võib olla seotud tuleviku, olukordade või ülesannetega.
 • Uneprobleemid: unetus, liigne unisus või katkendlik uni, mis võivad põhjustada väsimust
 • Enesehinnangu langus: madalam enesehinnang ja negatiivsed mõtted iseenda või oma võimete kohta.
 • Meeleolumuutused: kiired meeleolumuutused ja tunne, et ei suuda oma emotsioone kontrollida
 • Huvi ja naudingu kaotamine: kaotatud huvi varem meeldivate tegevuste vastu ja naudingu vähenemine.
 • Kontsentratsiooniraskused: raskused keskendumisel, mõtlemisel ja otsuste langetamisel.
 • Kehalised sümptomid: füüsilised sümptomid, nagu peavalud, lihaspinged, seedehäired, südamepekslemine või hingamisraskused.
 • Ärrituvus: kergesti ärrituvus, lühike süütenöör ja suurenenud pingelisus.
 • Huvi ja naudingu kaotamine: kaotatud huvi varem meeldivate tegevuste vastu ja naudingu vähenemine.
 • Hirm ja paanikahood: ärevushood või paanikahood, mis võivad hõlmata äkki tekkivat hirmu ja füüsilisi sümptomeid.
 • Uneprobleemid: unetus, liigne unisus või katkendlik uni, mis võivad põhjustada väsimust
 • Enesetapumõtted või enesevigastamine: mõtlemine enesetapule või kalduvus ennast vigastada, eriti depressiooni raskemate vormide korral.

Mis on mesilasemapiim?

Seda nimetatakse ka Royal Jelly´ks ehk kuninglikuks želeeks või mesilasema toitepiimaks. 

Mesilaspiim on oma olemuselt korjemesilase näärmete sekretsioon mida kasutatakse vastsete ja täiskasvanud kuningannade ehk mesilasemade toitmiseks

Mesilasema toitepiim on hapukasmagusa maitsega. On kindlaks tehtud, et toitepiimas on üle 20 aminohappe, millest 10 on asendamatud, ja hulk B-grupi vitamiine (B1, B2, B3, B6, B8 ja B12). C, D ja E), rikkalikult nukleiinhappeid, asendamatuid rasvhappeid ja ensüümi.

omadused

Mesilaspiima 6 head omadust just ärevuse leevendamise vaatenurgast:

Mis on õietolm?

Õietolm, mida tihti peetakse looduse multivitamiiniks, on peen pulber, mille mesilased koguvad õitest. See on mesilaste peamine valguallikas ja sisaldab rikkalikult vitamiine, mineraale, antioksüdante ja aminohappeid. Õietolmu kogumisel segavad mesilased seda oma süljega, luues väikesed graanulid, mida nad seejärel kannavad tagasi tarusse.

Õietolm on tuntud oma rikkaliku toitainete profiili poolest, pakkudes mitmeid tervisele kasulikke omadusi. 

omadused

Õietolmu 4 head omadused stressi ja ärevuse leevendamiseks:

Looduslik lähenemine stressi, ärevuse ja depressiooni vastu võitlemiseks

Mesilaspiima ja õietolmu kapslid on spetsiaalselt formuleeritud, kapslite sisu on eeltöötluse abil muudetud paremini omastatavaks. Kapslitesse on doseeritud sobiv kogus mugavaks tarbimiseks.

Komplekt Ärevuse ja stressi vastu soodushinnaga

Oleme Sulle mugavaimaks tarbimiseks kokku pannud kombo ( 1 purk mesilaspiima kapsleid + 1 purk õietolmu kapsleid). 

Paraja annusega hästi omastatav toidulisand.

TOP 3 Toode kategoorias Tervistooted

Ärevuse ja stressi komplekti saad osta siit

Mida oodata tarbimisel?

 • Positiivseid muutusi üldises meeleolus ja energiatasemes võib märgata juba mõne nädala jooksul regulaarse tarbimise alustamisest.
 • Regulaarne mesilasema toitepiima tarbimine kombineeritult õietolmuga viib parema vaimse selguse ja tähelepanu fookuse paranemiseni.
 • Mesilaspiima ja õietolmu kapslid koostoimena pakuvad looduslikku energiat ja elujõudu, andes jaksu ja vastupidavust kogu päevaks.

Ära lase stressil oma elu juhtida – haara ohjad ja tee esimene samm parema sina suunas!

Teadusartiklid, mis kinnitavad mesilasemapiima ja õietolmu toimet:

Effects of hydroalcoholic extract of honeybee pollen on growth performance, flesh quality, and immune and stress response response of rainbow trout (Oncorhynchus mykiss) - Asgari - 2020 - Aquaculture Nutrition - Wiley Online Library

Konsulteerige ka arstiga

Oluline on märkida, et enne kasutamist peaksite konsulteerima tervishoiutöötajatega, et tagada selle sobivus oma konkreetse olukorra jaoks.